اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter

زمستان سرد

بخاطر سردی هوا پاهاش از سرما ورم کرده بود اما مجبور بود تا نیمه شب کار کنه. بدون شک تنها آرزویی که اون لحظه داشت می تونست نشستن کنار بخاری و یه لیوان چای داغ باشه. اما وقتی به خونه می رسید سرمای خونه با بیرون فرقی نداشت. چون بخاریی خونه نبود تا گرمش کنه. چشمش به ساعت دوخته میشد تا زودتر صبح بشه و درهای مدرسه باز بشه؛ تا بتونه بره کنار شوفاژ کمی بخوابه. شاید چند ساعت خواب پریسا کنار شوفاژ مدرسه تنها آرزو اون تو سرما زمستونِ.

3 پاسخ

 1. سلام ، رویا هستم از امریکا . خواستم بدونم چطور میشه اطمینان حاصل کرد که کمکی که به بچه ها میشه به دستشون میرسه ؟ و اینکه خواستم بدونم ایا این امکان هست فضای مدرسه بزرگ تر بشه ؟ و یا کمکی بشه در جهت زیباتر کردن هرچه بیشتر فضای داخل مدرسه که باعث بشه بچه ها علاقه مند تر بشن ؟ ممنون

  1. سلام
   خوش حالیم از آشنایی با شما
   از شما دعوت میکنیم اگه خودتون سفری به ایران داشتید یا از طریق یکی از آشنا هاتون تشریف بیارید مدرسه کودکان کار صبح رویش توی دروازه غار و از نزدیک فعالیت ها رو مشاهده بفرمایید همچنین میتونید از طریق اینستاگرام از فعالیت های مدارس کودکان کار صبح رویش آگاه شوید.
   در مورد سوالاتتون هم بله حتما میشه و ممنون که دغدغه مند هستید برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 09128977010 از طریق واتساپ یا تلگرام یا تماس در ارتباط باشید.
   پیروز باشید

 2. سلام ، رویا هستم از امریکا . خواستم بدونم چطور میشه اطمینان حاصل کرد که کمکی که به بچه ها میشه به دستشون میرسه ؟ و اینکه خواستم بدونم ایا این امکان هست فضای مدرسه بزرگ تر بشه ؟ و یا کمکی بشه در جهت زیباتر کردن هرچه بیشتر فضای داخل مدرسه که باعث بشه بچه ها علاقه مند تر بشن ؟ ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *